To takie proste!
PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE im. ZŁOTEJ RYBKI w MIKOŁOWIE
Strona głowna  /  NASZA KADRA
NASZA KADRA
 
Wszyscy członkowie zespołu naszego przedszkola są równie ważni, wszyscy posiadają wysokie kwalifikacje i kompetencje pedagogiczne, ale od kogoś trzeba zacząć...
 
GABRIELA SZCZĘSNA - wychowawca najmłodszej grupy - "MUSZELKI"
 
 
Pani Gabrysia ukończyła Kolegium Nauczycielskie na kierunku "pedagogika wczesnoszkolna i integracyjna" oraz uzyskała tytuł licencjata w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu M.Curie-Skłodowskiej w Lublinie.
Praca z dziećmi jest jej prawdziwym powołaniem, co udowadnia każdego dnia swoim podejściem - uśmiechem, ciepłem, cierpliwością i zaangażowaniem. Swoich podopiecznych zachęca do zdrowego odżywiania się, wspólnie przygotowując smaczne sałatki, desery i proste potrawy. Mama przedszkolaka. 
 
BEATA ZASUCHA - wychowawca najstarszej grupy - "DELFINKI"
 
 
Studia w zakresie wychowania przedszkolnego oraz... magister filologii rosyjskiej Uniwersytetu Śląskiego. "Tę burzę włosów każdy zna..." - to właśnie nasza pani Beatka kochana. Niespotykana pogoda ducha, optymizm i wieeelkie serce, którymi nieustannie obdarza swoich podopiecznych, pracowników przedszkola oraz rodziców. Pięknie śpiewa, a czytanie bajek w jej wydaniu to mistrzostwo świata. Ma syna w szkole podstawowej i córeczkę w przedszkolu.
 
BEATA TUMIDAJEWICZ - wychowawca grupy średniej - "BURSZTYNKI"
 
 
Magister filologii angielskiej oraz zintegrowanej edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego na Uniwersytecie Śląskim. Czuwa nad wprowadzaniem koncepcji dwujęzyczności w przedszkolu i z pomocą innych pań codziennie stara się zaszczepić w dzieciach miłość do języka angielskiego, a przy okazji dać im solidne podstawy do dalszej nauki. W wolnych chwilach dyrektor przedszkola i tłumacz przysięgły języka angielskiego. Jeden syn w podstawówce, drugi w przedszkolu.
 
JOANNA WIECZOREK znana także jako Pani Hania
 
 
Siła spokoju, doświadczenie życiowe, empatia. Na jej kolanach ukojenie znajdzie każde dziecko, które akurat ma "smuteczkowy" dzień... Hania jest fantastycznie zorganizowana i zawsze służy nam dobrą radą. Bez jej pomocy żadna z wyżej wymienionych pań nie dałaby rady. Ekspert od gwary śląskiej, choć sercem góralka.
 
MAŁGORZATA TUMIDAJEWICZ - szefowa i gospodyni przedszkola
 
 
Magister geografii WSP w Krakowie, nauczyciel dyplomowany, wieloletni doradca metodyczny i ekspert komisji egzaminacyjnych MEN. Uczniowie pamiętają ją jako nauczyciela, który każdego ucznia traktował indywidualnie i nawet w tych najsłabszych potrafił znaleźć coś dobrego. W przedszkolu dba o to, aby każde dziecko zawsze było najedzone, napojone i zadowolone, a każdy potrzebujący rodzic może liczyć na słynną kawę energetyzującą o poranku.
 
WSPIERAJĄ NAS:
 
KATARZYNA ZANIAT - rytmika z elementami języka włoskiego
 
 
 
Absolwentka Akademii Muzycznej w Katowicach
 
HALINA SZABOWSKA-SZCZEPANIK - gimnastyka ogólnorozwojowa z elementami gimnastyki korekcyjnej 
 
 
Magister wychowania fizycznego i specjalista rehabilitacji wad postawy
 
KATARZYNA WOŹNICA - terapia logopedyczna
 
 
Neurologopeda
 
HANNA LEKS - zajęcia szachowe
 
 
Z wykształcenia magister filologii angielskiej. Zawodowo łączy umiejętności językowe, ucząc języka angielskiego, z pasją, jaką są szachy. W szachy gra od 17 lat. Kilka razy zdobyła tytuł Mistrzyni Polski w kategorii juniorek, a jej największym sukcesem było Wice-mistrzostwo Europy juniorek do lat 18, w 2007 roku. Po osiągnięciu wieku seniorskiego zdecydowała się zostać trenerem szachowym. Jest kierownikiem sekcji szachowej AKS MIKOŁÓW oraz pierwszym trenerem KSz „Skoczek” Czerwionka-Leszczyny. Prowadzi również zajęcia szachowe w kilku przedszkolach. Jest członkiem zarządu Śląskiego Związku Szachowego.
 
KATARZYNA NOGA- religia

 
Magister teologii nauczycielskiej
 

Ostatnia aktualizacja: 2015-05-14